Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ МЕРА МІСТА

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ МЕРА МІСТА

29 июля 2020 0 Comments

28 липня 2020 року, у малій залі виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулась прес-конференція Новомосковського міського Голови Віктора Літвіщенка: «9 місяців життя Новомосковська при законній владі. Підсумки».

На прес-конференції було зазначено, що загальний обсяг надходжень до міського бюджету за жовтень-грудень 2019 року склав 144,3 млн. грн. Планові показники на 4 квартал було виконано на 104,2%. Власних доходів за цей період мобілізовано у сумі 75,4 млн. грн. з перевиконанням запланованого на 5,5 млн. грн. 2019 рік закінчили з виконанням планових показників по усіх джерелах надходжень.
В минулому році Новомосковськ вперше прийняв участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста або голосування за них.
Так завдяки проведенню конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі» вдалося реалізувати вже 7 проєктів-переможців, які набрали найбільшу кількість голосів. Серед них:
– «Світло на стадіоні СЗШ №6»;
– Сучасна лаундж-зона у фойє школи №15;
– Спортивний майданчик на території ЗЗСО№ 16;
– Сучасний спортивний зал школи №18;
– Обладнання для сенсорної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами;
– «Придбання двох веслувальних тренажерів “Concept 2” для дітей, що тренуються в КПНЗ “НКДЮСШ” НМР»;
– «Країна Спортляндія», спортивний майданчик в дитячому садочку «Струмок».
Попереду ще реалізація 3-х проєктів. Та вже розпочалася подача ініціатив у рамках «Бюджету участі-2021». Тому запрошую всіх приєднуватися та разом зробити наше місто кращим.

За 9 місяців були визначені пріоритетні завдання у галузі житлово-комунального господарства та проведений аналіз виконання запланованих заходів, а саме:

Навесні почалось будівництво мереж освітлення на вулицях Гетьманській та Сучкова. Наразі повністю відновлено освітлення від Воронівського моста до ЦРЛ, встановлений світлофор.

Так само відновлено освітлення з кронуванням дерев під лінії електропередач по вул. Сучкова (від шляхопроводу до 4 прохідної ).

Також в рамках програми міського Голови по створенню безпечних умов для мешканців міста була нанесена дорожня розмітка та встановлено потужне освітлення з елементами підвищеної безпеки по вул. Сучкова (навпроти 2-ї прохідної трубного заводу), облаштований захисний відбійник в районі нафтобази.

Для забезпечення безпеки пішоходів, особливо дітей, встановлений світлофор на аварійно-небезпечному перехресті вулиць Сучкова – Спаська.
Загалом за даний період відновлено освітлення на десятках вулиць міста (Паланочна,3,25, Гетьманська, 35, 37, 39, Кущівська,6,8, Шевченка,10,35,
М. Головка, 28, 30, 195-ї Стрілкової дивізії, 4-6, В.Ковалівка,6 і т.д.) у т. ч. на вулицях мікрорайонів Воронівка, Кулебівка, Решкут, Перевал.

Також відновлено освітлення на центральній алеї міського парку культури та відпочинку ім. Сучкова, якого не було там протягом багатьох років.

Проведені роботи по грейдеруванню та підсипанню шлаком доріг в приватному секторі площею більше 52 тис.м2 (вул. Толстого, Новоселівська, Павлоградська, Привокзальна, Шевська, Гладянська, Червона і т.д.).

З метою створення зручних, безпечних та комфортних умов для пасажирів громадського транспорту продовжується реалізація програми по встановленню нових зупиночних павільйонів у місті.

За відповідний період вже з’явилося 6 нових зупинок (вул. Гетьманська,
М. Головка, Спаська, Волгоградська, Чкалова, З.Бєлої).
Проведені капітальні ремонти закладів дошкільної та шкільної освіти:
– ремонт внутрішньої системи опалення ЗДО № 6 «Калинка» (вул. О. Мітягіна, 21а);
– часткова реконструкція системи електропостачання з улаштуванням індивідуального опалення в комунальному закладі №7 «Ластівка» (вул.
Спаська, 8г);
– ремонт топкової з заміною котла філії СШ № 13 (вул. Космонавтів,13).

В закладах медичної допомоги населенню було проведено капітальний ремонт (утеплення) фасадів амбулаторії № 1 (пров. Волгоградський, 27 а).
На капітальний ремонт житлового фонду в 2019 році було витрачено 443504,27 грн., а саме :
– капітальний ремонт водостічної системи житлового будинку № 33 по вул. Шевченка;
– капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів (від вул. Заводська до буд.19 по вул. Космонавтів);
– капітальний ремонт вимощення навколо будинку по вул. Шевченка 33;
– капітальний ремонт (утеплення) мансарди житлового будинку по вул. Сучкова, 32;
– капітальний ремонт складової частини житлового будинку пасажирського ліфту за адресою: вул. Шевченка, 35, п.1 та поточний ремонт пасажирського ліфта по вул. Українська, 7.
Якість доріг та тротуарів — одна з основних проблем в житлово — комунальному господарстві кожного міста. Не виключенням є й Новомосковськ.

В травні почали реалізацію програми «Міський тротуар». За декілька тижнів була покладена нова тротуарна плитка по вул. Гетьманській, 15. В подальшому планується поступово відновлювати також інші ділянки пішохідної зони.

Основною метою у сфері благоустрою було покращення комфортного та зручного середовища для новомосковців.
Важливим елементом благоустрою стала санітарна очистка та озеленення міста.

Так за останні 3 місяці суттєво збільшився відсоток по вивезенню ТПВ (приблизно на 20%). За 9 місяців було вивезено більше 65 тис. м3 твердих побутових відходів та ліквідовано більше 300 стихійних сміттєзвалищ (вул. Гетьманська, 19, Українська, 3, Калнишевського, 2, Сучкова, 17-21, 124, 126, М. Головка, пл. Перемоги, пл. Героїв, 8-16 і т. д.).

Проводилась активна роботу по покосу трави та бур’яну у дворах багатоповерхівок та на узбіччях доріг. Це питання продовжує перебувати на моєму щоденному особистому контролі.

Велика увага приділялась облаштуванню газонів та квітників на території міста. Я думаю кожен мав змогу помітити на скільки Новомосковськ став зеленішим, яка кількість яскравих квітників з’явилася на міських клумбах, завдяки кропіткій роботі працівників оранжереї.

Спільними зусиллями вдалося створити новий зелений куточок у Новомосковську — «Сквер гідності» з вернісажем «Гордість міста», де містяться світлини кращих представників різних професій. Таким чином ми не лише прикрашаємо наше місто, а й відновлюємо в ньому добру традицію вшановувати кращих з кращих, людей, які роблять все можливе, щоб Новомосковськ впевнено і плідно розвивався.

Виконано облаштування близько 20 контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів (вул. Гетьманська, 37, 41, Горького, 2, Паланочна, 19, 23, 25, Калнишевського, 22, Шевченка, 35 і т. д.), встановлені дорожні знаки, нанесена розмітка, вирівняні узбіччя доріг (вул. Гетьманська, Горького, Заводська, Павлова, Литвиненка і т. д.).

З метою залучення містян до поліпшення благоустрою на прилеглій території до будинку в приватному секторі, залучення мешканців до збереження чистоти та належного стану біля своїх домівок, а також освітніх закладів було оголошено ряд конкурсів:
– «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ»;
– «Новомосковське подвір`я»;
– екологічний конкурс «Я обираю чисте майбутнє!».

В ході прес-конференції очільник міста Літвіщенко поінформував присутніх про роботу міської влади за останні 9 місяців: наповнення бюджету, реалізацію проєктів громадських ініціатив, функціонування житлово-комунального господарства, благоустрій міста, реформування сфери ЖКГ та ін. Також поділився подальшими планами на майбутнє.

Після виступу міського Голови розпочався конструктивний діалог із журналістами та блогерами. Були надані відповіді на питання та зазначено, що даний формат зустрічі планується ввести на постійній основі.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *