Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТЕРЦЕНТР ЗВІТУВАВ ПРО ПІДГОТОВКУ ЗАКЛАДУ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТОЧКАМИ

НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТЕРЦЕНТР ЗВІТУВАВ ПРО ПІДГОТОВКУ ЗАКЛАДУ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТОЧКАМИ

7 сентября 2020 0 Comments

До 1 вересня в групі денного догляду дітей з інвалідністю Територіальний центр соціального обслуговування м. Новомосковська відбулося багато змін, потрібних і важливих для створення позитивного емоційного настрою та атмосфери і формування мотивації навчання та розвитку дитини

У групі обладнано логопедичний кабінет для занять з розвитку мовлення, де є дзеркало і всі необхідні матеріали, засоби, ігри.

В кабінеті вчителя-реабілітолога та практичного психолога змоделювали навчальне середовище по-новому, відповідно до зони найближчого розвитку дитини та з метою гнучкого перемикання уваги дитини з одного виду діяльності на інший.

У групі встановлена нова пральна машинка (Bosch), особливо необхідна в сучасних умовах, яка була подарована ПриватБанком, а для її підключення працівники КП «НОВОМОСКОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» змонтували нову розетку, приватний підприємець Володимир Ващенко проклав комунікації і підключив машинку до водопостачання.

До початку роботи дитячої групи було випрана уся постільна білизна, простирадла, рушники, халати, ковдри, гардини. Перемиті всі іграшки, весь інвентар спортзалу, в тому числі кульки сухого басейну.

В ігровій кімнаті по-новому встатковано предметно-просторове розвивальне середовище , воно стало більш змістовно насиченим, готовим до трансформації, багатофункціональним, доступним, безпечним, адже різні види роботи вимагають постійної зміни локації, щоб діти могли працювати і індивідуально, і в парах, і в групах.

Админістрація терцентру в особі директора – Решетняк Тетяни Юріївни, заступника директора – Ляшок Валерія Миколайовича, фахівця з соціальної роботи – Шані Тетяни Іванівни висловлює щиру подяку усім, хто зробив свій внесок у підготовці групи до роботи.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *