Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

09 вересня Павлоградський осередок ГО “Центурія”, приїхали до м.Новомосковськ підтримати протесті проти діючого мера Літвіщенко

09 вересня Павлоградський осередок ГО “Центурія”, приїхали до м.Новомосковськ підтримати протесті проти діючого мера Літвіщенко

9 Вересня 2020 0 Comments

09 вересня 2020року Павлоградський осередок ГО “Центурія”, приїхали до Новомосковського міськвиконкому підтримати акцію протестів ветеранів АТО/ООС з метою убрати діючого мера Літвіщенка та поставити свого побратима Руслана Сіргейчука.
Сергійчук особисто готував та проводив ацію проетсту, але йому та його побратимам не вдалось повалити діючу владу та провести захопленя влади у Новомосковську незважаючи на підтримку пабратимів та колишніх участників АТО.
Міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко разповів присутьнім усю правду про тє, чому у місті немає памятника та хто намагаєтся захопити діючу владу у місті.
ГО “Центурія” буде продовжувати допомагати Руслану Сіргійчуку проводити акції протестів тв допомогати йоту стати мером Новомосковська.
Слава Україні!!! Слава Naції!!!
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *