Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: СИЛА НАРОДНОГО ГОЛОСУ

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: СИЛА НАРОДНОГО ГОЛОСУ

17 ноября 2020 0 Comments

Чим далі, то впевненішим стає поступ молодої української демократії у нас в державі. Ми набиваємо «гуль», але стаємо розумнішими, вчимося бути відповідальними та активними. Помилившись на виборах, на власній шкірі відчуваємо, що наступні кілька років перетворюються на час втрачених надій та розвитку нашої держави і міста.
Яскравий приклад – Новомосковськ і весь 38-й виборчий округ. Чотири роки тому ми віддали свої голоси за депутатів різних рівнів, серед яких був і олігарх Вадим Нестеренко, і це стало поштовхом для зрощування влади і капіталу.
А далі – все як у підручниках з історії капіталізму: сколочена фінансово-економічна група, яка зайнялася відмиванням бюджетних грошей, розподілом територій і сфер впливу. Нардепа від БПП Вадима Нестеренка з’явились плани об’єднання в одну ОТГ величезної кількості населених пунктів з центром у Новомосковську. А тим, хто цьому противився і намагався створити свої ОТГ, незалежні від цієї мафіозної банди Нестеренка, олігарх легко вставляв «палки в колеса», або через підконтрольні правоохороні органи відкривав кримінальні справи.
Свою виборчу помилку швидко зрозуміли спочатку жителі Новомосковська, а потім уже й сільські мешканці. І почали виправляти…
Коли поріднитися з Новомосковськом відмовилися всі, у аграрного депутатського блоку Вадима Нестеренка Новомосковської міської ради виник задум створити собі корупційний анклав хоча б з кількох сільрад – Вільненську об’єднану територіальну громаду у складі Губиниської селищної, Миколаївської, Мар’янівської, Вільненської, Новостепанівської, Попасненської та Василівської сільських рад. Про це різні ЗМІ неодноразово писали, зокрема про чудернацькі голосування і переголосування депутатів сільрад та адміністративний тиск на них осіб, пов’язаних з Нестеренком. Лобістам вдалося навіть, здавалося б, неможливе – пропхнути на підпис документи щодо утворення Вільненської ОТГ вже новопризначеному губернатору.
Але, розібравшись у ситуації та зважаючи на масові народні протести, він уже через тиждень скасував своє ж особисте розпорядження.
Вибори в Черкаської ОТГ пройшли і тепер грошима розпоряджатимуться самі військові.
Такий він – голос людей!
 У обдурених і обкрадених він стає гучнішим і рішучішим.
Нині в області вже 70 ОТГ. Завдяки реформі децентралізації території отримують нові фінансові можливості. Це впливає, перш за все, на розвиток інфраструктури – осучаснені вулиці, комфортні школи, лікарні та дитсадки. Три райони області повністю покриті громадами – Апостоловський, Павлоградський та Широківський. Найменше ОТГ – в Новомосковському районі. ОТГ об’єдналися і навколо двох міст обласного значення – Покрова та Марганця. Новомосковськ залишився на самоті з причин, які ми вже не раз аналізували.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *