Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛАСЬ ПЕРША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ ТА МЕРА

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛАСЬ ПЕРША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ ТА МЕРА

18 ноября 2020 0 Comments

18 листопада поточного року, у Новомосковській міські раді відбулось перше засідання новообраних міського голови та депутатів  VIII скликання. Згідно законодавчих норм, перед початком сесії головою територіальної виборчої комісії  Абрамовим Станіславом Генадійовичем було доведено до відома присутніх інформацію про результати виборів (25.10.2020 року), щодо обрання Новомосковського міського голови та 38 депутатів Новомосковської міськради.

На сесії були присутні 30 новообраних депутатів з 38 обраних та новообраний міський голова Сергій Олександрович Рєзнік. На момент проведення першої сесії було офіційно зареєстровано лише 32 депутати. Решта, 6 новообраних депутатів,  не вчасно подали документи для реєстрації і тому іх послали подалі. Згодом члени виборчої комісії проведуть роботу над документами та зареєструють і інших депутатів.

Після вступного слова голови ТВК міський голова Рєзнік С.О. та депутати прийняли присягу, після чого приступили до розгляду черги денної денного.

Загалом на розгляд порядку денного було винесено 9 питань:

 1. Про підсумки виборів депутатів Новомосковської міської ради та визначення їх повноважень.
 2. Про підсумки виборів міського голови м. Новомосковська Дніпропетровської області.
 3. Про обрання секретаря Новомосковської міської ради.

Згідно законодавства, після таємного голосування більшістю голосів депутатів секретарем міськради було обрано жителя Дніпра Арутюнова В.Л..

 1. Про утворення постійних депутатських комісій Новомосковської міської ради VIII скликання, затвердження їх кількісного та персонального складу.
 2. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради.
 3. Про затвердження першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому:
  • перший заступник міського голови – Тарас Здреник;
  • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Геннадій Ткачук;
  • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Ольга Тихонова;
  • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Катерина Ханова;
  • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Сергій Адамян;
  • заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Альберт Зайцев;
  • керуючий справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради – Яків Клименов.
 1. Про утворення виконавчого комітету Новомосковської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

Згідно цього рішення було обрано 15 членів виконкому, а саме: Рєзнік С.О. (міський голова), Арутюнов В.Л. (секретар міськради), Клименов Я.М. (керуючий справами виконкому), Здреник Т.М. (перший заступник міського голови), Адамян С.П. (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів), Балахніна Н.А., Безкровна Л.О., Горбов М.М., Горошко С.Г., Дерило А.В., Ломако І.П., Литвиненко В.С., Тишевська С.І., Чайкін А.В., Шаповалова С.Г..

 1. Про встановлення рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові Рєзніку С.О. (встановили 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах третьої категорії посад).
 2. Про оплату праці міського голови.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *