Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

КП «НККП» ПОЧАЛО ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦІ ВУЗЕНЬКА

КП «НККП» ПОЧАЛО ВІДНОВЛЕННЯ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦІ ВУЗЕНЬКА

12 января 2021 0 Comments

За численними зверненнями мешканців вулиці Вузенька, яка знаходиться в мікрорайоні Кулебівка, комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» під керуванням Віталія Ракаєва почало капітельне відновлення вуличного освітлення.

Як зазначають мешканці вулиці Вузенька, в останнє світло на вулиці вони бачили приблизно років 15 потому, численні скарги до минулої міської влади результатів не давали, освітлення ніхто не відновлював, не зважаючи на необхідність та постійні скарги від мешканців вулиці.

Звернувшись з письмовою заявою до директора КП «НККП» Віталія Ракаєва, мешканці вулиці й не сподівались на те, що їм допоможуть у вирішенні їх питання з освітленням вулиці. Але директор КП прийняв мешканців, вислухав та опрацював заяву, а після перейшов безпосередньо до дії.

Зараз на вулиці Вузенька комунальним підприємством розпочато відновлення освітлення, мешканці вулиці передали підприємству 12 освітлювальних пристроїв, придбаних власним коштом, встановлення та підключення яких підприємство здійснить за власні кошти.  

За словами директора КП «НККП» В.І. Ракаєва, якщо погодні умови не будуть заважати, то на цьому тижні по вулиці Вузенька буде повністю оновлено освітлення.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *