Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння військовій частині Т0320

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння військовій частині Т0320

13 января 2021 0 Comments

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння військовій частині Т0320 Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування:

1. Організатор громадського обговорення: військова частина Т0320 Державної спеціальної служби транспорту.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування): 194 понтонно-мостовий полк.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти військовій частині Т0320 Державної спеціальної служби транспорту почесне найменування – «194 понтонно-мостовий полк імені генерал-лейтенанта Миколи Малькова».

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: командир військової частини Т0320 Заремба Г.В.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 15 лютого 2021 року о 10-00 годин громадські слухання за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Тургенєва, 18.

6. Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: kompas6969@ukr.net.

Поштова адреса: вул. Тургенєва, 18, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51205.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 12 лютого 2021 року.

7. Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 51205, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Тургенєва, 18.

8. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: заступник командира військової частини Т0320 з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення морально-психологічного забезпечення Різниченко О.В. Телефон: 0636305976.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: 15 березня 2021 року на офіційному вебсайті Новомосковської міської ради.

Інформаційна довідка щодо присвоєння військовій частині Т0320 Державної спеціальної служби транспорту почесного найменування.docx

Інформаційна довідка щодо бойового шляху військової частини Т0320 Державної спеціальної служби транспорту.docx

Витяг з протоколу №1 загальних зборів особового складу.docx

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *