Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Стосовно аварійного стану школи №2 у Новомосковську

Стосовно аварійного стану школи №2 у Новомосковську

13 февраля 2021 0 Comments

 Після сильних опадів 9-10 лютого будівлю середньої школи № 2, буквально затопило.
Ремонт покрівлі шкільного закладу розпочався ще у липні 2020 року та мав закінчитися до 1 вересня 2020 року. Звичайний робочий процес мав стати показовим прикладом поліпшень у місті, кровлю школи вскрили, зробити не встигли, або не хотіли, не всі діти пішли в школу своєчасно зявдяки ремонтникам які ремонтували школу. Ремонт відклали до жовтня, щоб відкрити об’єкт перед виборами та спіймат ПІАР.
В результаті ремонт все одно робили нашвидкуруч, неякісно і від цього  постраждала якість виконаних робіт. Усі огріхи стали помітними, коли пішли перші дощі. Але компанія яка виконувала ремонт гроші отримала, ремонт зробила неякісній, влада необхідні документи підприсала, а прокуратуру не перевірила і тому, ми маємо те, що маєм!.
Міська влада запевняє, що вже розбираєтся у ситуації та проводе необхідні заходи щодо врегулювання даної проблеми. Підряднику, який неякісно ремонтував дах, запропонували усунути наслідкі неякісно виконаних робіт за власний кошт. Сподіваємось, що він вчинить розумно і буде співпрацювати з новою владою міста.
Ми співпрацюваємось, що правоохоронці знайдуть час та теж перевірять всі обставини.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *