Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

АДВОКАТ ГРЕБЕНЧЕНКО: «ЧУРКА! І хай будує на горі АРАРАТ»

АДВОКАТ ГРЕБЕНЧЕНКО: «ЧУРКА! І хай будує на горі АРАРАТ»

16 февраля 2021 0 Comments

Декілька слів стосовно ситуації, яка склалася з орендою землі підприємця Арміне Бошаян на вулиці Гетьманській, 15.

На нашу думку, це банальна боротьба одного підприємця з іншим за комерційний шматок землі в центрі міста.

На жаль, цю боротьбу, як ми бачемо  виграла скандально відомий  підприємець Тетяна Гребенченко, яка залякуванням та грошима  перетягнути на свій бік мешканців житлового будинку №15 по вулиці Гетьманській та більшість міських депутатів, які, досконало не розібравшись у цьому складному питанні, прийняли рішення, яке цілком задовольнило підприємця Тетяну Гребенченко, але порушило права підприємця Арміне Бошаян.

Прикро, але у нашому місті влада ніколи не підтримувала малий бізнес, а діяла виключно в інтересах тих підприємців та комерсантів, які готові були давати хабаря та вирішувати свої питання, порушуючи закон.

На позачерговій сесії, яка відбулась 10.02.2021 року, було розглянуто два питання: перше – про продовження оренди земельної ділянки для підприємця Бошаян, а друге – про відмовлення в оренді земельної ділянки Бошаян на підставі того, що майбутня споруда, яку повинна була побудувати Бошаян, згідно з погодженим з міською владою проєктом, заважала підприємцю Гребенченко, правільніше буде сказано, що заважала бізнесу Тетяни Гребенченко.

Попри те, що сама підприємець Гребенченко побудувала свій комерційний об’єкт без згоди з міською владою та без жодних дозволів, попередня влада зайняла сторону саме підприємця Гребенченко. Ми такі дії з боку влади пов’язуємо з тим, що Тетяна Гребенченко залякувала представників новомосковської влади судовими позовами та тісними стосунками з колишнім прокурором міста Довбиш.

Завдяки родинним зв’язкам Гребенченко з Довбиш перша в місті будує що захоче та де захоче, і закон їй не закон, бо її підтримує рідна сестра Надія Довбиш, чоловік якої колишній прокурор та досі має впливові зв’язки у правоохоронних органах.

З початку сесії стало зрозуміло, що більшість депутатів прийняли сторону підприємця Гребенченко, бо та напередодні разом з головою ОСББ житлового будинку по вулиці Гетьманської, 15  кожного депутата обходила особисто та з кожним домовлялась, чого не робила підприємець Арміне Бошаян і саме тому вона, ймовірніше, програла боротьбу.

Як нам стало відомо,  заяву на скликання позачергової сесії готувала власноруч підприємець Гребенченко, підписи збирала теж вона, а з собою на зустрічі з депутатами брала голову ОСББ, щоб виглядало певніше та правдоподібно.

Голова ОСББ Гетьманская 15

Як кажуть деякі депутати, коли пані Гребенченко при зустрічі не вдавалось умовили депутата чи депутатів ладиком, вона переходила на погрози, декого лякала позовами до суду, а когось лякала своїми зв’язками з прокуратурою, а комусь зовсім пропонувала гроші.

А ми ж з вами розуміємо, що деякі депутати мають проблеми із законом та сховалися за депутатським мандатом від правоохоронців, тому й підтримували Гребенченко, щоб не мати проблем, а де что банально взяв гроші.

На самій сесії виступила голова ОСББ, а потім Арміне Бошаян. Остання розповіла присутнім, що земельну ділянку в оренду вона отримала у вигляді компенсації. Як запевнила Бошаян, у неї була земельна ділянка в центрі міста, ця ділянка потрапила під забудову іншим комерційним об’єктом, через що чинна на той час влада запропонувала підприємцю Арміне Бошаян покинути наявну ділянку, а замість тієї надали земельну ділянку біля житлового будинку № 15 по Гетьманській.

Арміне Бошаян

Щоб ви розуміли, перед тим, як Бошаян отримала в оренду земельну ділянку біля будинку №15, вона пройшла всі погодження з необхідними службами й у служб заперечення не було. Також влада та депутати спочатку надали дозвіл на погодження, а потім, коли Бошаян пройшла усі погодження та зібрала всі висновки, надала дозвіл на оренду, на той час у підприємця Тетяни Гребенченко ще не було комерційного об’єкта в будинку № 15.

Комерційний об’єкт Гребенченко без жодних дозволів з’явився тоді, коли вона дізналась, що Бошаян отримала дозвіл на оренду земельної ділянки та почала готувати проєкт. Саме тоді Гребенченко й купила квартиру в будинку та самовільно зробила там магазин з входом на міській землі, а лише потім узаконила його за допомогаю впливових звязків.

Тобто підприємцю Арміне Бошаян  земельну ділянку в оренду влада надала задовго до появи комерційного об’єкта Тетяни Гребенченко.

Але це пані Гребенченко не зупинило, і вона без жодних дозволів під «кришуванням» правоохоронців та деяких представників міської влади, без необхідних погоджень відкрила свій комерційний об’єкт, без дозволу побудувавши вхід на міській землі.

Та найголовніше те, що пані Гребенченко використовувала самовільно захоплену земельну ділянку під входом до магазину в комерційних цілях, отримуючи прибутки, а місту за використання не платила жодної копійки.

Але ці обставини депутатів та першого заступника міського голови Тараса Здреника не турбували та й не турбують. Їм  головне було прибрати підприємця Бошаян з дороги Гребенченко, бо вона «ЧУРКА» і хай будує на горі АРАРАТ». Саме такі слова пані Гребенченко висловлювала на адресу підприємця Бошаян у присутності голови ОСББ, деяких мешканців будинку, першого заступника міського голови Тараса Здреника та правоохоронців.

Більшість депутатів проголосувала за те, щоб забрати у підприємця Бошаян земельну ділянку в інтересах підприємця Гребенченко, тому що це голосування було сплановане та підготовлене. У Бошаян ніяких шансів не було, Гребенченко домовилась з депутатами та отримала перемогу. А що стосується мешканців будинку № 15, так вони були й залишаються інструментом в умілих руках підприємця Гребенченко, так буде і далі.

Ми радимо підприємцю Арміне Бошаян не складати руки та боротися, подати позов до суду стосовно відшкодування затрат на погодження, проєктування та інші затрати, які вона понесла та подати заяву до поліції на те, що перший заступник міського голови Тарас Здреник  разом з Тетяною Гребенченко починаючи з 2019 року недавали Арміне Бошаян будувати свій комерційний об’єкт.

На нашу думку, пані Бошаян не винна в тому, що згідно з дозволами та проєктом не змогла побудувати об’єкт, бо їй з початку будівництва  заважала влада, затягуючи час та розповідаючи, що зараз не на часі будівництво вашого об’єкту. А пізніше перший заступник міського голови  Тарас Здреник який працював при Літвіщенко, а зараз процює з Рєзніком ходив та розповідав, що ви ніколи не побудуєте свій комерційний об’єкт.

А коли Бошаян починала будувати, то Здреник разом з Гребенченко за допомогою комунального підприємства КП «Новомосковськ КомСервіс» забирали під наглядом правоохоронців майно Бошаян, а саме «битовку» для переодягання робітників, яку вивезли в невідомому напрямку.

І тут поліція та міська влада з боку заступника Тарас Здреника показала свою повну бездіяльність, підігруючи підприємцю Тетяні Гребенченко, яка є адвокатом.

 

Шановні підприємці міста, радимо вам перед тим, як починати планувати та будувати свій бізнес у Новомосковську, декілька разів подумати, з ким ви маєте справи та чим це для вас може закінчитися.

І якщо ваш бізнес чи земельна ділянка приглянеться іншому комерсанту або буде заважати тому, у кого є друзі-прокурори чи мають вплив на владу міста, то ви можете залишитися без свого бізнесу.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *