Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську стартував конкурс молодіжних ініціатив «Я – українець 2021»

У Новомосковську стартував конкурс молодіжних ініціатив «Я – українець 2021»

26 апреля 2021 0 Comments

Організатором конкурсу, який проводиться вже втретє, виступає Новомосковський міський культурно-освітній дитячо-молодіжний центр. За час його проведення профінансували 8 молодіжних проєктів на суму більше 150 тис. грн.

Молодіжний центр Новомосковська запрошує взяти участь молодь віком до 35 років та молодіжні громадські організації, що мають міський або обласний статус та офіційну реєстрацію.

Напрямки проєктів:

  • національно-патріотичне виховання (утвердження патріотизму та національної самосвідомості);
  • розвиток міста (екологія, благоустрій міста тощо);
  • соціально-культурний розвиток міста (туризм, дозвілля молоді, культурно-освітні заходи, змагання, конкурси, фестивалі тощо).

ДЕЛАЙНИ? Прийом заявок триває з 26 квітня по 13 червня 2021 року. КУДИ ПОДАВАТИ? На електронну пошту: nmc2019@ukr.net або в особисті повідомлення у наших соцмережах. Можна також принести за адресою: вул.Українська, 12. ПИТАННЯ? Координатор проєкту – Олександр Кібаров (працівник МЦ), він з вами на зв’язку і відповість на ваші питання, а також допоможе заповнити заявку (за необхідністю). Телефон: +38097-114-11-90 Додатковий: +38067-299-36-60 ЯКИЙ БЮДЖЕТ? Бюджет конкурсу – 45 000 грн. Це може бути, як один великий проєкт, так і міні-гранти. Всім успіхів! Вже чекаємо на ваші ідеї.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *