Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську порушать кримінальне провадження стосовно керіника Територіального центру соціального обслуговування

У Новомосковську порушать кримінальне провадження стосовно керіника Територіального центру соціального обслуговування

2 Травня 2021 0 Comments

У Новомосковську наслідком аудиту установи стане порушення кримінального провадження стосовно керівника Тетяни Решетняк, яка є депутатом Новомосковської міської ради від політичной сили “Слуга народу”.
Про це на запитання журналіста «Наше місто» повідомив міський голова Сергій Рєзнік під час прес-конференції для журналістів після завершення чергової сесії міської ради, що пройшла 30 квітня 2021 року.
У структурі виконкому нещодавно терміново було створено новий відділ – аудиту, контролю та моніторингу комунальних підприємств та установ. Заплановані перевірки діяльності всіх комунальних підприємств і установ за попередні роки.
Розпочали аудит з Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), де директором працює Тетяна Решетняк, також вона є депутатом Новомосковської міської ради восьмого скликання від політичной партії президента Зеленського “Сулга народу”.
В Територіального центру соціального обслуговування населення перевірка повністю завершена.
За словами міського голови Рєзніка, піл час перевірки було виявлено дуже багато порушень фінансової дисципліни і не тільки.
За результатами проведенного аудиту міський голова подасть повідомлення про злочин до правоохороних органів.
Після того, як з результатами перевірки під особистий підпис ознайомлять керівника Територіального центру соціального обслуговування наслення Тетяна Решетняк, матеріали аудиту оприлюднять офіційно для громадськості.
Нагадаємо читачам, що термін службового розслідування щодо можливих протиправних дій керівника Терцентру, призначеного 8 лютого розпорядженням міського голови, завершився 8 квітня 2021 року. Протягом двох місяців директорка, хоч і була відсторонена від виконання службових обов’язків на час аудиту, майже щодня вона відвідувала Терцентр. Але одразу після завершення перевірки раптово «захворіла». У тому числі й була відсутня на сесії 30.04.2021року, як директорка та депутат. Тож з матеріалами перевірки її зможуть ознайомити лише після раптового «одужання».

Міський голова Сергій Рєзнік запевнив, що розголос аудиту стосовно керівника Терцентру Тетяни Решетняк буде, городяни повинні знати своїх «героїв».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *