Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Усім привіт від Зеленського! Боржники за комуналку можуть позбутися житла та іншого майна.

Усім привіт від Зеленського! Боржники за комуналку можуть позбутися житла та іншого майна.

9 июня 2021 0 Comments

Від тепер в України, завдяки президенту Зеленському вимушені боржники за комуналку можуть позбутися житла та іншого майна.

Ми з вами розуміємо, що в Україні єкономіка падає, робочих міста не створюются, а наоборот зникають. Роботи немає, заробітка немає, ще і президент Зеленський зі своєю ЗЕ-командою знищує свій народ відбирая майно за вимушені єкономікою борги за комунальку.

Про це йдеться в новому законопроекті №3613, який включили до порядку денного Верховної Ради України. Профільний комітет рекомендує прийняти зазначений документ.
У тих громадян, у яких є борги за комунальні послуги, немає роботи, немає мозжиловсті працеулоштувтися, згідно нового закону будуть в рамках стягнення забрати квартири, дачі, гаражі. Так, повідомляється, що в період пандемії забрати єдину квартиру не можуть.  Також можуть відібрати і продати на аукціоні машину, побутову техніку, одяг і навіть посуд. На кожного члена сім’ї зобов’язані залишити необхідний мінімум. Наприклад, якщо в квартирі є всього один диван, забирати його не стануть.
Для заборгованості за комунальні послуги процедура простіша, ніж зазвичай. Можна стягнути на підставі судового указу або розглянути справу в спрощеному позовному провадженні.
Згідно із законом на суму заборгованості вам нарахують пеню, інфляцію і 3% річних. Крім того, постачальник послуги має повне право відключити комуналку.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *