Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В Україні пекарі змінюють рецептуру хліба

В Україні пекарі змінюють рецептуру хліба

23 июня 2021 0 Comments

В Україні Пекарі змінюють рецептуру хліба, щоб стримувати швидкы ціни: зазвичай використовують більш дешеві інгредієнти і добавки.


«Наприклад, якщо минулого року виробники використовували борошно вищого ґатунку, але так як вона різко подорожчала, починають використовувати борошно першого сорту. Є виробники, які домішують туди ж борошно другого сорту. Коли використовується низькосортне борошно – звичайно це буде впливати і на смак », – коментує експерт ринку продуктів .
Псують якість хліба і використання в його складі замість маргарину високої якості комбінованих жирів, пшеничної клейковини.Це дозволяє значно продовжити термін зберігання продукту, але позначається на смаку і запаху продукту та саме головное ці продукти впливають на здоров’я – він стає “хімічним”.
Ще одна проблема, з якою стикаються споживачі – наявність цвілі в хлібі. Експерти пов’язують це з тим, що залишки нереалізованого хліба з роздрібних мереж повертають на заводи, повторно переробляють і додають в заміс наступної партії.
Більш того, хліб навмистно вибілюють. Крім того, що застосовуються розпушувачі і смакові добавки – наприклад, смак масла, або аромат чогось, а також відбілювачі. Виробник бере сіре борошно, а на виході виходить красивий білий батон. Але насправді його краще не їсти, бо може такий хліб пошкодити здоров’я.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *