Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську розпочали встановлювлення пам’ятника  Героям АТО

У Новомосковську розпочали встановлювлення пам’ятника Героям АТО

12 сентября 2021 0 Comments

Пам’ятник  Героям АТО/ООС було вирешено становити  біля міського історико-краєзнавчого музею. Навколо пам’ятника розіб’ють «Сквер Героїв».

Влада встановить монумент в пам’ять про 60 земляків – воїнів з Новомосковщини (з міста і з району), які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором за незалежність країни. На камені викарбують їх імена.

 

Заплановано витратити на монумент більше 4-х мільйонів гривень. Приблизно третину (1 мільйон 450 тисяч гривень) виділили на встановлення пам’ятника з бюджету Новомосковського району. Решта – бюджет міста.

Комісія Новомосковської міськради разом с представниками ветеранів АТО затвердила макет меморіалу загиблим українським воїнам під назвою “Брама” ще у 2017 році . Ескіз-переможець виявився найкращим серед 11 робіт, представлених на розгляд чиновників міськради, депутатів, архітекторів, родичів загиблих в АТО, а також представників громадськості. Зупинилися на варіанті київського скульптора Олександра Михайлицького під назвою “Брама”, що символізує воїна ВСУ, який йде на захист Батьківщини через ворота у вигляді козацького хреста. При цьому, воїн озирається впівоберта.

Меморіал буде виконано в наступних масштабах: загальна висота – 3,66 м, висота постаменту – 80 см, висота фігури солдата – 2,20 м, ширина меморіалу – близько 3 м. Вся площа забудови займе приблизно 30 м.кв.

Виконує роботи ТОВ Будівельна компанія “Містобудівник”

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *