Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Всі працюють, але по-іншому. На Дніпропетровщині  відучора діють посилені карантинні обмеження.

Всі працюють, але по-іншому. На Дніпропетровщині відучора діють посилені карантинні обмеження.

19 октября 2021 0 Comments

Відучора в Дніпропетровський області діють посилені карантинні обмеження через стрімке зростання кількості хворих на COVID-19.

Нові обмеження торкнулися роботи торгово-розважальних центрів, магазинів, кафе, та інших закладів:

ТРЦ: Тут працюють всі магазини. Але на вході охоронці або співробітники запитують ковід-сертифікати чи інші документи (свіжий ПЛР-тест, тест на антитіла або довідку про те, що нещодавно перехворіли коронавірусом). Якщо у вас немає цих документів, то за покупками не пустять.

Будівельні гіпермаркети: такі як Епіцентр та Олді працюють. На вході перевіряють документи.

Кінотеатри: щоб відвідати сеанс, необхідно надати «зелений» сертифікат про вакцинацію, негативний тест на коронавірус або довідку про одужання від хвороби. Виняток становлять тільки неповнолітні. 🌡Також всі відвідувачі повинні пройти обов’язковий температурний скринінг. У кінотеатрах запевняють, що всі співробітники пройшли повний курс вакцинації.

Ресторани і кафе: тут також повідомляють, що вакцинованих від коронавируса 100% персоналу. Однак на своїх акаунтах в Instagram закладу попередили своїх гостей, що для відвідування при собі потрібно мати COVID-сертифікат або ПЛР-тест. Якщо вони відсутні, городянам пропонують альтернативний варіант – взяти улюблені страви з собою. Про це повідомили такі ресторани і кафе як Padre, Bene, Чемодан, Radiowave та інші.
Однак, незважаючи на нові правила, багато ресторанів, кафе, в Новомосковську продовжують працювати в «звичайному режимі».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *