Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

УСІХ ПОВЧАЄ НЕВДАХА ПО ЖИТТЮ – ДМИТРО ГЛУЩЕНКО

УСІХ ПОВЧАЄ НЕВДАХА ПО ЖИТТЮ – ДМИТРО ГЛУЩЕНКО

23 ноября 2021 0 Comments

Мешканці Новомосковська вже звикли до такого персонажу як Дмитро Глущенко, який останнім часом дуже любить повчати всіх.

Але чому «великий вчитель» мешканців Новомосковська повчає містян, а не селян, де він живе?

Та чому Дмитро не повертається до Запоріжжя, де до виборів мера мешкав та працював?

Як вже неодноразово писали ЗМІ міста, Дмитро Олександрович Глущенко є мешканцем села Миколаївка, Новомосковського району.
Дмитро останнім часом працював у місті Запоріжжя у великій компанії з виготовленню різноманітного взуття.

До Новомосковську Дмитро приїжджав майже на кожних вихідних, працюючи у Запоріжжі.

А ось у 2020 році, напередодні виборів до місцевих рад, Гулещенко з’явився у місті та почав бурхливу діяльність «небайдужого містянина та активіста».

Він покинув роботу в Запоріжжі та окопався у Новомосковську, де знімав відоси, писав нікчемні пости й закликав мешканців бути активними та підтримати саме його кандидатуру на пост мера міста.

Чого тільки коштує акція з псевдо ремонтом горбатого мосту! Ви пам’ятаєте як наш «герой» у своїх відосах закликав мешканців разом з ним збирати кошти на ремонт мосту?

Тільки ця ініціатива та невдала акція закінчилась черговим скандалом.

Ще один кандидат на пост мера міста Вікторія Шилова звинуватила Дмитра в популізмі та ПІАРі, а потім і у брехні та присвоєнні людських грошей.

Незважаючи на те, що Дмитро та Вікторія є родичами, це не завадило їм полити один одного багнюкою, після чого вони затихли.

Але Дмитро, як ми пам’ятаємо, обіцяв виборцям міста, що якщо трапиться так, що він програє передвиборчі перегони, то він все одне відремонтує горбатого моста через річку Самара. Вибори Дмитро з тріском програв, пройшов майже рік, а віз й понині там.

Про горбатий міст Дмитро Глущенко забув, а крім нього про міст також забули й інші кандидати, які теж обіцяли мешканцями міста виконати свої обіцянки щодо ремонту мосту, незважаючи на результати виборів.

Кандидати десь пропали, їх обіцянки «Канули в Лету», а ось Дмитро залишився та продовжує знімати відоси, повчати мешканців міста, забувши, про свої особисті обіцянки виборцям.
А ось чому Дмитро не повернувся назад до Запоріжжя нещодавно всім стало відомо від людей з його близького оточення. Як з’ясувалося, Дмитро у своїй манері полаявся з господарями фірми де він працював, вони не хотіли миритися з тим, що Дмитро отримує зарплатню, а роботу не виконує, бо балотується на пост мера Новомосковська.

Тобто, Дмитро Глушенко получив «під зад» й вилетів з роботи, як це було у далекі двохтисячні роки на фірми «Оптімателеком», де він теж працював та звідки його теж вигнали. Тому Дмитрові нічого не залишилось, як зостатися у Новомосковську та й надалі проводити псевдобурхливу діяльність, виконуючи роль активіста міста.

При цьому Дмитро та його родина вже давно мешкають у селі Миколаївка, але там він бурхливу діяльність не демонструє та сільську владу не повчає і, чомусь, на виборах в сільську раду не балотується. Та й на посаду сільського голови села Миколаївка Дмитро не претендує.

Мабуть, йому тільки Новомосковськ потрібен і посада міського голови, не зупиняє Дмитра й те, що він вже тричі балотувався й всі три рази вдача проходила повз нього.

Такий результат говорить про те, що мешканці міста не готові обирати мером міста людину, яка багато балакає, а ще й намагається повчати всіх, а сама, при цьому, у житті є повним невдахою.

Ось і виходить, що той хто намагається повчати нас, сам, зокрема, є невдахою як у бізнесі, так і в житті в цілому.

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *