Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ”: – Міністерство цифрової трансформації

“НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ”: – Міністерство цифрової трансформації

24 ноября 2021 0 Comments

Однією з пріоритетних ініціатив, над якою спільно з Міністерством освіти України нині працює Міністерство цифрової трансформації – це діджиталізація освітньої сфери.

Цільовою субвенцією з державного бюджету передбачені кошти на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Пандемія змінила навчальний формат –  уроки з класів перейшли в онлайн-конференції, набули популярності електронні журнали та щоденники, презентації, різні освітні електронні платформи. Однак, на жаль, не у всіх вчителів була технічна можливість навчати дітей у такому форматі.

Ініціативний проєкт «Ноутбук кожному вчителю» зародився не лише як відповідь на пандемію. Завдяки виділеній в його рамках субвенції вчителі міста зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним. В нагоді цьому стануть 114 новеньких ноутбуків, які отримали на початку тижня керівники закладів загальної середньої освіти.

Тож побажаймо професійного натхнення всім педагогам, які приймають реалії сьогодення, перелаштовуються на нові технології і продовжують давати дітям знання за будь яких умов.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *