Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Законопроєкт Зеленского “Про економічний паспорт” вже у Верховній Раді на розгляду

Законопроєкт Зеленского “Про економічний паспорт” вже у Верховній Раді на розгляду

6 декабря 2021 0 Comments

Текст проєкту закону №6394, визначеного Президентом України Володимиром Зеленським як невідкладний, наразі не оприлюднено. Окрім цього, глава держави подав на розгляд ВРУ супровідні до №6394 законопроєкти №6395 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта”, №6396 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування коштів Фонду майбутніх поколінь” та №6397 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення інтересів учасників Фонду майбутніх поколінь”, повідомляє Укрінформ.

Проєкти законів визначені Володимиром Зеленським як невідкладні. Тексти документів також наразі відсутні, але вони вже передані на розгляд керівництва ВР.

За його словами президент Зеленського, документом передбачатиметься, що рентна плата за користування надрами буде накопичуватися на персональних рахунках дітей українців. Так, по досягненню повноліття діти зможуть використати накопичення для здобуття освіти в Україні чи купівлі житла. Щоправда тільки ті, хто народився після 2019 року.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *