Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Інспекція з благоустрою Департаменту активів та правового забезпечення заборонила виконання земельних робіт ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ВЕЙ БІЛДІНГ».

Інспекція з благоустрою Департаменту активів та правового забезпечення заборонила виконання земельних робіт ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ВЕЙ БІЛДІНГ».

7 декабря 2021 0 Comments

Інспекція з благоустрою Департаменту активів та правового забезпечення заборонила виконання земельних робіт ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ ВЕЙ БІЛДІНГ», яке є підрядником ДТЕК. Роботи були призупинені на вулицях Велика Ковалівка та Гетьманська.
Причина – відсутність у підрядника ДТЕК відповідних документів на проведення земляних робіт. А саме — дозволу на оренду або купівлю землі, договору з КП «НККП» на відновлення благоустрою та узгодженої проектної документації.
«Якщо підрядник проводить мережу по міській території, він має її орендувати або купити. І головне – надати проект узгоджений з міськими службами, аби його комунікації були відображені на карті інженерних мереж», – зазначив начальник Інспекції з благоустрою В’ячеслав Туник.
Щойно необхідні документи будуть оформлені, підрядники зможуть продовжити роботи, кажуть працівники Інспекції з благоустрою. Представники місцевої влади звертаються до усіх підприємств та структур, аби ті з відповідальністю ставилися до організації комунальних робіт. Будь-які зміни в сфері ЖКГ мають бути узгоджені з міськрадою і закріплені певною документацією.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *