Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Опозиція вимагає визнати масові фальсифікації у Києві (ВІДЕО)

Опозиція вимагає визнати масові фальсифікації у Києві (ВІДЕО)

26 сентября 2012 0 Comments

Біля Київського апеляційного адміністративного суду близько 50 прихильників Об’єднаної опозиції протестують проти порушень норм виборчого законодавства та масових фальсифікацій на виборчих дільницях Києва. До будівлі суду мітингувальники принесли карикатури із зображеннями «Президента-кідали» та «Українського правосуддя». Вони скандують «Ганьба!».

За словами організаторів акції, це останній шанс для влади зупинитися і припинити фальсифікації. Але вони заявляють, що не вірять у те, що суд відбуватиметься чесно.
Сьогодні в суді мають розглядати апеляційну скаргу від представників опозиції по 218-му виборчому округу (Святошинський район) на постанову Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного включення до складу дільничої виборчої комісії кандидатур від провладних партій.
У жеребкуванні, щоб потрапити до складу дільничих комісій по цьому округу, взяли участь понад 2000 кандидатур, що були подані до комісії із пропуском терміну подання. За цим фактом, до Окружного адмінсуду Києва було подано позов від представників ОО «Батьківщини». 22 вересня суд своєю постановою підтвердив факт пропущення термінів внесення кандидатур, але допустив подані кандидатури до жеребкування. У ЦВК заявили, що 225 окружних виборчих комісій були сформовані відповідно до норм Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Джерело: radiosvoboda.org

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *