Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську ліквідували підприємство, яке годувало всіх школярів міста

У Новомосковську ліквідували підприємство, яке годувало всіх школярів міста

9 ноября 2012 0 Comments

У Новомосковську ліквідували комунальне підприємство «Об’єднання шкільних їдалень», яке забезпечувало харчуванням всі школи міста протягом 26 років.

Таке рішення прийняли депутати Новомосковської міської ради на сьогоднішній сесії.

«Наше підприємство свідомо зробили збитковим. До 2009 року ми щомісяця сплачували 56-60 тисяч гривень до міського бюджету. Підприємство мало унікальне обладнання та спеціально навчених висококваліфікованих працівників», – доповіла директор комунального підприємства Ірина Марченко.

«У 2009 році були проведені тендери для забезпечення шкільним харчування, на яких за допомогою кількох підставних фірм перемогло підприємство депутата Шаркуна. Після того, «Об’єднання шкільних їдалень» почало зазнавати збитків», – пояснила вона.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз зауважив, що по роботі підприємства, яке виграло тендер є зауваження.

«Наше комунальне підприємство мало вищу вартість на 1 гривню за порцыю, ніж підприємство, яке перемогло. При цьому те харчування, яке зараз отримують школярі, не є задовільним. По одній зі шкіл складений акт, у якому зазначена невідповідність ціни і якості того, що мають їсти діти в школах», – підкреслив він.

«Крім того, є факти, які підтверджують що тендерні вимоги не були дотримані. Наприклад, фірма, яка зараз готує дитяче харчування в школах досі працює не на своєму обладнанні. Ми будемо вимагати розслідування цієї справи», – додав міський голова.

При цьому, депутат Шаркун визнав, що саме його підприємство виграло тендер із постачання дитячого харчування до шкіл.

«Головне не те, яке підприємство – комунальне чи приватне. Головне, щоб діти мали якісне харчування. Моє підприємство нормально справляється зі своє роботою», – сказав він.

Нагадаємо, депутат Дніпропетровської обласної ради Осетров, який був присутній на сесії, дійшов висновку, що депутати новомосковської міської ради керуються у прийнятті рішень бізнес-інтересами, а не інтересами громади.

Источник : nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *