Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Українці б’ють нові рекорди по скупці валюти

Українці б’ють нові рекорди по скупці валюти

12 ноября 2012 0 Comments

В Україні зберігається високий попит на готівкову іноземну валюту. За жовтень українці скупили у банків 3,34 млрд доларів – ця сума побила всі рекордні показники попиту в 2012 році. Про це пише Комерсант-Україна.

З початку листопада вже після завершення парламентської виборчої кампанії інтерес громадян до іноземної валюти не зменшився.

“Поки зниження попиту на готівкову валюту не відчувається. Зняття напруги після парламентських виборів не відбулося. Об’єктивних цифр поки немає, але суб’єктивно попит знаходиться на тому ж рівні, що і в жовтні”, – говорить заступник голови правління-скарбник “Дочірнього банку Ощадбанку Росії “Дмитро Золотько. У п’ятницю долар на міжбанку продавався по 8,216-8,243 грн / $, хоча на готівковому ринку банки продовжували утримувати курс на рівні 8,2 грн / $.

Інші банкіри пояснюють, що ситуація залишається слабко прогнозованою.

“Судячи з нинішніх подій, курс в наступні місяці буде поступово зростати. Тож банки починають трохи притримувати валюту в обмінних пунктах, щоб потім вигідніше її продати, – говорить начальник казначейства одного з банків. – Наприкінці року долар може піднятися до 8,5 грн , тому зараз його невигідно продавати по 8,2 грн”.

 

Джерело : news.ub.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *