Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Юлія Володимирівна Тимошенко таки бувала у Аделаджі” – автор документального фільму

“Юлія Володимирівна Тимошенко таки бувала у Аделаджі” – автор документального фільму

14 ноября 2012 0 Comments

Автор документального фільму “Вбивча секта” Михайло Ткач, у якому йдеться про секту “Посольство Боже”, розповів як працював над фільмом, у які небезпечні ситуації потрапляв і хто з українських політиків зверталися за допомогою до пастора секти Сандея Аделаджі. Фільм покажуть сьогодні, 13 листопада, на каналі “1+1”. Із нього розпочнуть документальний цикл “Українські сенсації”.

– Чому взялися саме за цю тему?

– Якось натрапив на відео з “богослужінням” Аделаджі. Стало цікаво, чому так багато людей вірять йому. Чим далі заглиблювався у тему – тим більше дивувався, як легко можна одурманити. По суті, Аделаджа нічого не робить – лише обіцяє людям добро і щастя, і за цю надію отримує величезні гроші. Над цією темою працював більше року.

– Чи потрапляли у небезпечні ситуації під час роботою над темою?

– Дуже підозріло себе поводили співробітники УБОЗу. Вони дзвонили мені на мобільний. Представлялися постраждалими від Посольства Божого і випитували, що я “накопав”. Телефонували по 10 разів на день. Потім почали викликати на допит. Божилися, що хочуть загратувати пастора. Але, коли дізналися, що один з організаторів фінансової піраміди “Кінгз кепітал” спілкувався зі мною – замість Аделаджі загратували його. Ми перші журналісти, які не просто потрапили на богослужіння Аделаджі, а відзняли збір грошей. Нас оточували фанатики, біля Аделаджі завжди купа кремезних охоронців і якби хтось з цих людей побачив, що ми знімаємо, нам були би непереливки, але пощастило. Близько року я “витягував” Аделаджу на відверту розмову. Він не відповідав. Тому я був змушений викликати його на дуель – замість себе пастор виставив “найменшого члена церкви”. Аделаджа дуже боїться правди, що і потрібно було довести. Ми зібрали максимум доказів проти Аделаджі, зняли як саме Аделаджа агітував вкладати гроші і чим лякав непокірних.

– Як діє метод Аделаджі?

– Його спектакль уже ретельно відпрацьований. Так, наприклад, експерт криміналіст, який довгий час вивчав діяльність “Посольства Божого” повідомив про випадки, коли підставні люди виходили на сцену і розповідали про вигадані чудеса. Також, за словами спеціалістів, пастор вдається до гіпнозу й цілої низки цікавих і безжальних до людської психіки прийомів. Моя мета – відкрити людям очі і вивести їх з цього секстантського полону.

– Чи вдалося довідатися, хто із українських політиків співпрацював з Аделаджі?

– Найбільше мене шокувала історія зв’язку Лазаренка і Аделаджі. Перед виборами політики за власним бажанням приходять у секту Аделаджі. Не для кого не секрет, що Аделаджа може організувати масштабну електоральну підтримку. Достатньо лише щоб зі сцени пастор, взявши за руку політика, сказав – це наша людина. Так було з Леонідом Черновецьким. Також ми перевірили інформацію, чи ходила екс-прем’єрка Юлія Тимошенко до Посольства Божого. Усі опитані переконують, що Юлія Володимирівна таки бувала у Аделаджі.

Джерело: Gazeta.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *