Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську народними гуляннями зустріли Масляну

У Новомосковську народними гуляннями зустріли Масляну

18 марта 2013 0 Comments

За тиждень до Великоднього посту настає час попрощатися із зимою. Для Новомосковська Масляна – це традиційне свято. Охочих залучитися до нього цього року було чимало.

Славне свято Масляної проходило біля міського Будинку культури. Місце святкування вибране не випадково, так як 60 років тому було відкрито клуб ім. Сергія Мироновича Кірова.

Посеред майдану, де проходили народні гуляння, розташована головна сцена, по периметру – ярмарок, ігрові майданчики, гостинний стіл. Атмосфера свята насичена і наскрізь іонізована людським теплом, добром і щедрістю. Все і всяк в очікуванні приходу весни!

Міський голова Сергій Мороз привітав мешканців міста та побажав щастя, радості, любові, весни в будь-яку пору року.

Головною подією на святі став конкурс на найсмачнішу зливну кашу. Команди міста за відведений час готували кашу. Члени журі довго радились, щоб визначити переможця, але так і не змогли цього зробити. Перемогла дружба!

Головне частування на Масляну – це млинці, що символізують сонце і початок весни.

Вважається, скільки млинців ви на Масляну з’їсте, стільки радощів матимете протягом року. Якщо порахувати всі з’їдені на святі млинці, то радощів для мешканців Новомосковська вистачить до наступного року.

У кожному народному святі є свої особливості. Кожне відбувається за своїми, тільки йому притаманними, правилами і вимогами. Так і у Новомосковську запалало Опудало Зими, страшне і смішне водночас. Цей вогонь став символом весняного потепління.

Хотілося б подякувати всім учасникам свята, в першу чергу, колективам міського Будинку культури та їхнім керівникам, які добре відпрацювали, подарувавши присутнім радість.

Див. ФОТО

Джерело: http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *