Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Чому депутати не проголосували за важливі для мера Рєзніка рішення?

Чому депутати не проголосували за важливі для мера Рєзніка рішення?

2 июля 2022 0 Comments

Як ми вже повідомляли, під час останньої сесії Новомосковської міської ради, яка відбулася 10 червня 2022 року, частина депутатів розібравшись в наданих їм проєктів рішень  відмовились голосувати, бо в наданих проєктам була прихована тотальна корупція міської влади.
Проєкт рішення який підготувало оточення міського голови передбачав виділення коштів:
– для фінансової підтримки водоканалу, які могли б хоча б частково убезпечити місто від загрози обмеження водопостачання Дніпроводоканалом через величезні борги;
– на сплату частину «тіла» кредиту в 70 млн грн, взятого на капремонти доріг і тротуарів;
– на фінансування обладнання мобільних місць відпочинку особового складу понтонно-мостового полку;
– на фінансування невідкладних потреб міськвідділу поліції;
– на проведення ремонтів дворових проїздів;
– на ямковий ремонт міських доріг;
– на благоустрій території навколо Літака;
– на закупівлю пального комунальникам;
– на видалення аварійних дерев;
– на придбання технічної солі для комунальників на зиму;
і ще багато на чого корисного для міського голови Сергія Рєзніка, секретаря міської ради Арутюнова та їх оточення.
То чому ж деякі депутати розібравшись зрозуміли, що міський голова та секретар їх використовує для вирішення свої корупційних питань не проголосували за важливі для міського голови Рєзніка та секретаря Арутюнова рішення?
Якщо коротко, то причина в використанні депутатів, щоб уникнути відповідальності за сумнівні закупівлі та незрозумілі використання бюджетних коштів Рєзніком та його оточенням.
Для прикладу, депутати від політичної партії ВО “Батьківщини”. Їх уже кілька років очолює Олександр Мірошник – підприємець, найбільше відомий тим, що займається бізнесом і розуміє куди краще направляти кошти з бюджету міста, а ще він добре розуміє де влада краде з бюджету та куди списує гроші.
Чому депутат Олександр Мірошник і його колеги депутати проголосували проти корупційного рішення яке підготувала міська влада? Бо в разі прийняття цього рішення міський голова Сергій Рєзнік, секретар міської ради Володимир Арутюнов та заступники міського голови уникають кримінальної відповідальності за нецільове використання коштів з бюджету міста.
Не підтримали злочину владу Сергія Рєзніка та секретаря Арутюнова і депутатська фракція політичної партії “Слуга Народу” які теж дізнавшись як міський голова разом з секретарем, до речі від забороненої партії”ОПЗЖ” крадуть гроші з бюджету міста призначені на оборону міста.
Ось таким чином протистоять депутатами владі крадіїв яку очолює міський голова Сергій Рєзнік та секретар міської ради Володимир Арутюнов та які діють тільки в власних інтересів не думаючи про громаду міста.
Досі незрозуміло, чому на такі гучні скандали не реагують Президента України Володимир Зеленський, народний депутат України якого обирали по виборчому окрузі і який входить Новомосковськ та чому не реагують правоохоронці?!
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *